Alexandru Hazem Kansou: Încheiem sezonul de patinaj la Berceni Arena cu un moment deja tradiție: gheața s-a transformat din nou într-o pânză de pictură

Alexandru Hazem Kansou, Administratorul Public al Sectorului 4, anunță încheierea sezonului de patinaj la Berceni Arena cu un moment deja tradiție: gheața s-a transformat din nou într-o pânză de pictură.

”Nu întâmplător vara începe cu bucuria lor.
Încheiem sezonul de patinaj la Berceni Arena cu un moment deja tradiție: gheața s-a transformat din nou într-o pânză de pictură pentru toți cei care s-au antrenat și au evoluat alături de noi.
Împreună cu absolvenții Programului „Creștem Campioni” și cu cluburile sportive TRIUMF București Hockey, Skating A 2 Z și Steaua Rangers, am adus culoare, energie și zâmbete pe gheață”, a scris Alexandru Hazem Kansou pe Facebook. 

Proiectul jurnalistic ecopolitic.ro este un proiect susținut de AGI
- o asociație neguvernamentală, apolitică și non-profit.

Depinde și de tine să susții o presă independentă.

SHARE

URMĂREȘTE-NE PE

Campanii publicitare
    sales banner

Lumeapolitica.ro

Loading RSS Feed

Articole Similare