Florin Zamfirescu: „Halal ai ajuns popor român! Azi este liber la orice invectivă, liber la porcăială, s-au deschis barierele pestilențiale prin care orice borhot uman este permis. Detractorii sunt la mare preț, rușinea este abolită ca în noaptea Sfântului Bartolomeu!”

„Halal ai ajuns popor român! Azi este liber la orice invectivă, liber la porcăială, s-au deschis barierele pestilențiale prin care orice borhot uman este permis. Detractorii sunt la mare preț, rușinea este abolită ca în noaptea Sf. Bartolomeu!”, scrie, pe Facebook, actorul Florin Zamfirescu.

„Suntem înconjurați de un dezmăț nerușinat, suntem siliți să trăim între fecale. Parcă văd cum mă vor comenta leprele care mă secondează! Vă implor, nu mai deschideți gurile spurcate, căci doar veți amplifica duhoarea în care trăiți! Dacă vouă vă place să trăiți în rahat, trebuie s-o facem și noi?”, spune Zamfirescu.

El mai spune: „Spectacolul devine ridicol – se vede clar că România este acaparată în totalitate de o clică hotărâtă să o distrugă cu orice preț.

Ciudat este că oameni care nu au nici un beneficiu s-au aliat cu sistemul distructiv al momentului.

Este ca și pe un vapor ai cărui marinari s-au împărțit în două – unii vor la mal, alții vor la fund.

O parte din călători aplaudă cu inconștiență dezastrul.

Sunt tâmpiți, sunt surzi și orbi, sau sunt pur și simplu sinucigași?”.

SHARE

URMĂREȘTE-NE PE

Campanii publicitare
    sales banner

Articole Similare